Details

Sınav haftası olduğu için oldukça zor günler geçiren öğretmen bütün gün odasında öğrencilerin sınav kağıtlarını okuyor. Yeterince canı sıkkın olan öğretmenin odasına okulun en tatlı kızlarından Skyla Novea girerek sürpriz yapıyor. Aslında kapıyı çalmadan direk girdiği için öğretmen onu farketmiyor. Önünde okunmayı bekleyen bir sürü kağıt duruyor ve hocasıda telefonla konuşuyor. Canı biraz yarrak emmek isteyen Skyla hocasına görünmeden onu izlyerek amcığı ile oynuyor.

Biraz onu izledikten sonra öğretmenine güzel bir teklif yapıyor.
“Hocam sınav kağıtlarını okumanıza yardım edeyim mi?” diye soruyor. Hiç düşünmeden evet diyen adam bu durumdan gayet mutlu oluyor. Skyla en öndeki duvar kenarında duran sıraya oturup kağıtları alıp okumaya başlıyor. Aslında onun amacı başka birşey bunu hepimiz kapıda mastürbasyon yapmasından anlamıştık.

Hala ısrarla telefonla konuşan öğretmen kafasını çevirdiğinde ne görsün? Kızıl saçlı mini etekli öğrencisi memelerini açmış öğretmenine bakarak ağzında kalem çeviriyor. Yutkunamayan adam ne yapacağını şaşırıyor ve acilen telefonu kapatıyor. Bu kötü haftada güzel bir seks ona ilaç gibi gelebilir. Öğrencisiyle sikişmek pek etik olmasada bu hatun kaçırılmayacak bir fırsat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

1 Comment